O mnie

Robert Oskwarek inwestor, trener biznesu, mówca, ekspert ds. inteligencji finansowejNazywam się Robert Oskwarek. Jestem przedsiębiorcą od ponad dwudziestu lat twórcą i właścicielem Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu,  współwłaścicielem  i prezesem dwóch spółek a przede wszystkim trenerem biznesu, specjalistą ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, pomysłodawcą i twórcą projektów „Władcy Sceny” – wystąpienia publiczne oraz „Zakaz Narzekania” – tworzymy świat wolny od narzekania.

Z pasji i doświadczenia scenicznego, które zdobyłem u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Robert Korólczyk prowadzę szkolenia w całej Polsce z wystąpień publicznych i autoprezentacji. Natomiast u najlepszych praktyków – T. Harv’a Eker’a oraz Kevin’a Hogan’a uczestniczyłem w programach rozwoju osobistego


Proponuję 10% teorii i aż 90% praktyki w formie przystępnych ćwiczeń dla każdego. To dawka konkretnej, sprawdzonej i skutecznej wiedzy wprost od praktyka wyznającego zasadę „jak Cię widzą – tak Ci płacą.”

Podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń buduję ciepłą atmosferę, dzielę się swoją wiedzą w sposób niezwykle interesujący, zwracając uwagę na najistotniejsze aspekty wybranego tematu. Jestem otwarty na pytania uczestników, których zarażam swoim entuzjazmem i pozytywną energią. Dzięki moim warsztatom uczestnicy zdobywają unikalną i jednocześnie praktyczną wiedzę. Uczę obsługi własnej osoby, pomagam zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.
Jako wieczny optymista sam kreuję swoją rzeczywistość i staram się przekraczać myślowe granice. Odkąd pamiętam, zawsze wymagałem od siebie więcej, uważając że rozwój zaczyna się poza strefą osobistego komfortu. Dziś tego właśnie uczę innych pokazując swoim przykładem, że to nie wiedza, a działanie przybliża ludzi do obranych celów. Moje życiowe motto brzmi „Bądź autorem zmian, których oczekujesz”.